Firma TO&VO topení, voda, plyn Vás vítá na svých internetových stránkách. Věřím, že zde naleznete potřebné informace a stránky Vám budou nápomocny při řešení Vašich problémů z oblasti topení. 

Firma TO&VO byla založena v roce 1993 jako obchodní. Cílem bylo nabídnout v té době nový sortiment v oblasti sanity a topení (plastové rozvody vody Ekoplastik, sanitární keramiku, radiátorová tělesa Korado, ...). Postupem času k této činnosti přibyly také vlastní realizace a to především v oblasti topení. Firma se začala specializovat na plynové spotřebiče a plastové rozvody topení. Z plynových spotřebičů se nejvíce prosadila značka JUNKERS, a pro plastové rozvody topení firma REHAU. Kompletní nabídku topení dopňují radiátorová tělesa RADIK (Korado Česká Třebová) a termostatické hlavice Heimeier nebo Honeywell. 

V současné době je hlavní náplní firmy TO&VO velkoobchodní prodej plynových spotřebičů JUNKERS, dodávka a montáž podlahového topení REHAU. Firma TO&VO patří k úspěšným prodejcům značky JUNKERS v západních Čechách. Mezi odběratele patří malé i velké montážní firmy, ale i velkoobchody z Plzně a okolí. Značku JUNKERS se daří prosadit i mezi drobné stavebníky. Především díky často zdlouhavé práci se zákazníkem, kterému se snažím věnovat od projektu až po vlastní realizaci. Odměnou za vynaložené úsilý je spokojený zákazník, který například uzná, že do rodinného domku je skutečně lepší kombinovaná sestava plynového kotle a nepřímovytápěného zásobníku TUV, než plynový kotel s průtokovým ohřevem TUV, který má jeho soused v bytovce. 
Třeba i těmto názorům bych rád věnoval návštěvní knihu, kde je možné o některých věcech diskutovat a poradit se dříve, než bude pozdě. Je zbytečné potom něco opravovat nebo předělávat. Topení se špatným rozhodnutím na počátku může prodražit a časová ztráta také jistě zamrzí.

Samostatnou kapitolou firmy TO&VO je dodávka a vlastní montáž podlahového topení REHAU. Již více než 10 let se podlahovému topení REHAU věnuji a proto si myslím, že mohu potvrdit  výhody a spolehlivost tohoto systému. Totéž platí o plastových rozvodech REHAU, jako přípojek k radiátorům. Především rychlá montáž je nespornou výhodou těchto rozvodů. Některé realizované zakázky, včetně postupu montáže,
si můžete prohlédnout v odkazu galerie
Případné dotazy posílejte na e-mail v rubrice kontakt nebo v návštěvní knize v levém sloupci odkazů.

ing. Jiří Sedlák